Olga Stitch Gallery

My Gallery
Галерија Дома > Другие виды рукоделия > Вязание: Наволочки для диванных подушек
Кликни за целосна големина на сликата
Фрагмент ковра
kover.JPG podushka1_1.JPG podushka1_2.JPG podushka1_3.jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е